Bildiri Gönderimi

 

Bildiri son gönderim tarihi : 30 Kasım 2018

BİLDİRİLER POSTER VE SÖZEL OLARAK SUNULACAKTIR.

TAM METİN Bildiri Yazım Kuralları

 Bildiri gönderimleri web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır, Bildiri göndeririken dikkat edilmesi gereken hususlar altta belirtilmiştir;

Genel İlkeler:

- Bildiriler yalnızca Kongre web sayfası üzerinden online bildiri gönderim sisteminden kabul edilecek, posta ya da faks ile yollanan bildiriler değerlendirmeye alınamayacaktır.

- Elektronik olarak bildiri sahiplerine özetlerinin alındığı iletilecektir.

 - Gönderilen Özetler, kongre bilim kurulunca ve en az iki bilimsel hakem tarafından değerlendirilecek; bildirilerin kongre’ de bildirilmesinin uygunluğu ile kabulune ve sunum şekline Bilim Kurulunca karar verilecektir.

- Bildiri özetlerinin kabul edilebilmesi için sunumu yapacak yazarın kongreye kayıt yaptırması zorunludur.

- Bildirilerinin poster olarak kabul edildiği kendilerine iletilen katılımcılar, kongre düzenleyicileri tarafından kendilerine iletilen zaman ve yerde posterlerini sergilemek üzere başvuracaklardır.

- Posterler dikey olarak 50x70 cm olmalıdır.

- Poster özetleri “Times New Roman” yazı tipi ile 12 punto, tek satır aralığı kullanılarak ve iki yana yaslanmış olarak yazılmalıdır.

- Hem Türkçe hem İngilizce özette, poster / sözlü sunum başlığının alt satırlarında araştırmacıların isimleri (akademik ünvanları belirtilmeden) ve çalıştıkları kurumlar yazılmalıdır. Farklı kurumlarda çalışan araştırmacıların varlığında, kurum isimleri farklı rakamlarla kodlanıp, rakam araştırıcı isminin yanında üst simge olarak belirtilmelidir.

- Sözlü Sunumların / Posterlerin kabul yazıları kişilerin e-mail adreslerine gönderilecektir.

- Posterler kongre boyunca poster panolarında sergilenecektir. 

- Sözlü Sunumu / Poster Sunumu yapacak kişilerin kongreye katılımı zorunludur. Kongreye katılmayıp sözlü sunumu / poster sunumu veren kişilerin sözlü sunumları / poster sunumları kabul edilmeyecektir. 

Yukarıda belirtilen kurallara uygun olarak gönderilmeyen sözel sunumlar / posterler değerlendirme dışı bırakılacaktır.

- Bildirilerin kongre web sitesi olan http://www.menopozosteoporozsempozyumu.com üzerinden online gönderilmesi tek geçerli bildiri gönderim şeklidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir. Online bildiri özeti gönderim sistemi Abstract Picker'a, kongre web sitesi üzerinden erişebilirsiniz. 

- Bilimsel Kurul, bildirileri sözel veya poster sunum olarak değiştirme ve karar verme hakkına sahiptir.

Bu maddelerden herhangi birine uymayan bildiri özeti, içeriğine bakılmaksızın değerlendirme dışı bırakılacaktır. 

Gönderim esnasında teknik destek ya da sorularınız için 0232 446 06 10 numaralı telefondan iletişimde bulunabilirsiniz.

 

Etkinliğin başlamasına kalan süre:

Etkinlik Tarihi
10-11 Ocak 2019

Son bildiri Gönderim Tarihi

30 Kasım 2018

İLETİŞİM

MOTTO Turizm
1394 Sok. Mimarsinan Mah. No:13 Kat:1/4 Alsancak/ KONAK / İZMİR
Tel :  (+90 232)  446 06 10
Fax: (+90 232)  446 07 11
e-mail: 
esin@motto.tc
www.motto.tc

 

Corona (Koronavirüs) ve hamilelik Dukan Diyeti Karatay Diyeti Hamilelik Belirtileri Protez Saç baş ağrısı Göbek eritme göbek eritme hareketleri Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır. York testi

Çağımızın en yaygın rahatsızlıklarından bel ağrısı tedavisi için en güncel bilgilere ulaşmak için bitkisel tedavi ansiklopedimize bakın.